- Dit evenement is voorbij.
Excursie in het brongebied van de Aalsbeek
Excursie in het brongebied van de Aalsbeek
Zondag 12 juli brengen we een bezoek aan het natuurgebied “Brongebied van de Aalsbeek” Waar onze gids Dhr. Charles van Eijk ons een interessante rondleiding in dit mooie gebied zal geven.
Het Brongebied Aalsbeek is een ecologisch waardevol gebied in Limburg, dat wordt beheerd door vrijwilligers en zich richt op het herstel van de natuur en de bescherming van diverse soorten.
Ecologische Waarde
Het Brongebied Aalsbeek, gelegen bij Belfeld en Tegelen, is opgericht in 2007 met als doel de hoge natuurwaarden in het gebied te herstellen. Dit gebied is van groot belang voor verschillende soorten, waaronder de zandhagedis, poelkikker en boomkikker. De natuur wordt hersteld door landbouwgebieden terug te geven aan de natuur, wat heeft geleid tot de terugkeer van diverse flora en fauna.
We beginnen om 10.00 uur op de hoek “Aan de Loerdijk/Molenbeekweg” bij de geitenboerderij
Klik hier voor de locatie, Aan de Loerdijk/Molenbeekweg
Deelname is gratis!! Een kleine bijdrage is natuurlijk welkom!!